szkoly podstawowe

Drukuj

Artykuł nieaktualny. Strona została przeniesiona pod adres:

Ranking Warszawskich Szkół Podstawowych

 

 

Na terenie Włoch funkcjonuje 9 szkół podstawowych:

  1. STO nr 30 przy ulicy Astronautów 11 (niepubliczna).
  2. Nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego przy ulicy Cietrzewia 22a (obwodowa).
  3. Nr 88 im. Gabriela Narutowicza przy ulicy Radarowej 4b (obwodowa).
  4. Montessori Elipsoida przy ulicy Władysława Żeleńskiego 3 (niepubliczna).
  5. Polsko-Angielska "Vancouver Schools" przy ulicy Globusowej 38 (niepubliczna).
  6. Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego przy ulicy Przepiórki 16/18 (obwodowa).
  7. Nr 87 im. 7 Pułku Piechoty Armii Krajowej "Garłuch" przy ulicy Malowniczej 31 (obwodowa).
  8. Nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz przy ulicy Astronautów 17 (obwodowa).

Dzieci z terenu Włoch uczęszczają także do znajdujących się w pobliżu szkół:

  1. Nr 4 STO przy ulicy Dzieci Warszawy 42 (niepubliczna).
  2. Katolickiej im. ks. Piotra Skargi przy ulicy Bema 73/75 (niepubliczna).
  3. Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego przy ulicy Gorlickiej 3 (obwodowa).
  4. Państwowej Szkoły Muzycznej im. G. Bacewicz przy ulicy Tyszkiewicza 42 (publiczna).

Szkoły obwodowe przyjmują wszystkie dzieci z obwodu oraz - w miarę wolnych miejsc - dzieci mieszkające poza obwodem. Do zgłoszenia dziecka nie jest wymagane zameldowanie - wystarczy faktyczne zamieszkiwanie w obwodzie. Pozostałe szkoły rekrutują uczniów na podstawie ustalonych przez siebie zasad. W szczególności szkoły niepubliczne pobierają czesne.

Wyłącznie na podstawie oświadczenia rodziców obowiązek nauki może być wykonywany także w domu pod opieką rodziców. Taka forma nauczania wymaga tylko złożenia oświadczenia dyrektorowi dowolnej szkoły (także niepublicznej), która będzie klasyfikować dziecko raz w roku.

 

szkoła podstawowa ulica dzielnica wynik tendencja
Prywatna nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej Zaruby 2 Ursynów +7,4 =
STO nr 9 Wiolinowa 6 Ursynów +7,3
Prywatna nr 92 Patriotów 347 Wawer +7,2 =
Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Nowowiejska 39A Ochota +7,0 =
Niepubliczna Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Zoltana Balo 1 Ursynów +6,2 =
Międzynarodowa - The International School Jagielska 2 Ursynów +6,0 =
STO nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy Bachmacka 3 Mokotów +5,7 =
STO nr 26 im. Jigoro Kano Puławska 97b Mokotów +5,6 =
STO nr 16 Al. Solidarności 113c Śródmieście +5,6 =
Prywatna Nr 41 Świętojerska 24 Śródmieście +5,3 =
Nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II M. Grzegorzewskiej 10 Ursynów +5,1 =
Nr 20 Fundacji Szkolnej im. Jana Gutenberga Obrzeźna 12a Mokotów +5,0 =
Nr 3 Przymierza Rodzin im. ks. Jerzego Popiełuszki Nocznickiego Tomasza 7 Bielany +5,0 =
STO nr 2 Dziatwy 6 Białołęka +4,9 =
Prywatna nr 51 im. Jana Brzechwy Przy Parku 36 Ochota +4,9 =
STO nr 30 Astronautów 11 Włochy +4,9 =
STO nr 4 Traktorzystów 16 Ursus +4,9 =
Prywatna nr 62 Skrajna 10 Targówek +4,8 =
Prywatna nr 98 DIDASKO Terespolska 19 Praga Południe +4,7 =
STO Nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Ostrobramska 72 Praga Południe +4,6 =
Międzynarodowa Multischool Niedźwiedzia 46 Mokotów +4,6 =
Katolicka im. ks. Piotra Skargi Bema 73/75 Wola +4,6
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st im. Emila Młynarskiego Miodowa 22 CD Śródmieście +4,4 =
STO nr 5 im. Zawiszy Czarnego Paryska 25 Praga Południe +4,4 =
Prywatna Żeńska nr 78 im. Cecylii Plater - Zyberkówny Piękna 24/26 Śródmieście +4,4 =
STO nr 1 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego Polinezyjska 10A Ursynów +4,4 =
Kolegium Zakonu Pijarów Gwintowa 3 Mokotów +4,3 =
Prywatna nr 94 Lauder-Morasha Wawelberga 10 Wola +4,3 =
Społeczna nr 13 im. Lotników Amerykańskich Wójcickiego 1/3 bud. 13 Bielany +4,3 =
Niepubliczna nr 49 J. S. Bacha 2 Mokotów +4,0 =
Katolicka Fundacji Na Rzecz Rodziny Przy Bażantarni 3 Ursynów +4,0 =
Im. św. Franciszka Teresińska 9 Mokotów +3,9 =
Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego Smoleńskiego 31 Bielany +3,8 =
Publiczna STO Al. Sztandarów 2 Rembertów +3,7 =
Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego Racławicka 14 Mokotów +3,7 =
Prywatna nr 114 ks. Jana Sztuki 13 Praga Południe +3,6
Społeczna TP I SLO Kawalerii 5 Śródmieście +3,6 =
Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej Azaliowa 10 Wawer +3,6 =
Nr 16 im. Tony Halika Wilczy Dół 4 Ursynów +3,6 =
STO nr 100 Wolumen 3 Bielany +3,6 =
Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Gorlicka 3 Ochota +3,5 =
"Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Lokalna 51 bud. A Wawer +3,5 =
Nr 69 im. Teodora Duracza Wiktorska 73 Mokotów +3,4 =
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Szymanowskiego Krasińskiego 1 Żoliborz +3,3 =
STO nr 24 Powstańców Śląskich 67a Bemowo +3,3 =
Katolicka nr 7 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Ogrodowa 3A Wola +3,3 =
Nr 303 im. Fryderyka Chopina Koncertowa 8 Ursynów +3,2 =
Niepubliczna nr 61 Pro Futuro Kaliskiego 29 a Bemowo +3,2 =
Niepubliczna nr 38 im. Ireny Sendlerowej Skrajna 10 Targówek +3,2 =
Nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Okopowa 55a Wola +3,0 =
Społeczna nr 12 im. Emanuela Bułhaka Armii Krajowej 9 Wesoła +3,0 =
Kanadyjska nr 84 Bełska 7 Mokotów +3,0
Nr 65 im. Władysława Orkana Mścisławska 1 Żoliborz +3,0 =
Prywatna nr 105 Żwanowiecka 46/50 Wawer +2,8 =
Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Bajkowa 17/21 Wawer +2,8 =
Nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Thommego 1 Bemowo +2,8 =
Nr 77 im. Wandy Zieleńczyk Samogłoski 9 Bielany +2,6 =
Nr 100 im. płk. Francesco Nullo Taneczna 54/58 Ursynów +2,6 =
Niepubliczna Warsaw Montessori School Szwoleżerów 4 Śródmieście +2,6 =
Nr 319 im. Marii Kann ZWM 10 Ursynów +2,5 =
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Samuel w Warszawie Boremlowska 6/12 Praga Południe +2,5
Nr 124 im. Stanisława Jachowicza Bartoszycka 45/47 Wawer +2,5 =
Nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów +2,4 =
Nr 75 im. Marii Konopnickiej Niecała 14 Śródmieście +2,4 =
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. Niepołomicka 26 Rembertów +2,4 =
Niepubliczna nr 97 Abramowskiego 4 Mokotów +2,3 =
Nr 343 z Oddziałami Integracyjnymi im.Matki teresy z Kalkuty Kopcińskiego 7 Ursynów +2,3 =
Nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Juranda ze Spychowa 10 Białołęka +2,3 =
Polsko-Angielska Edison Królewicza Jakuba 69 Wilanów +2,3 =
Nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej Oławska 3 Bemowo +2,3 =
Nr 115 im. Wandy Turowskiej Okrężna 80 Mokotów +2,2 =
Nr 82 im. Jana Pawła II Górczewska 201 Bemowo +2,1 =
Nr 222 im. Jana Brzechwy Esperanto 7a Wola +2,1 =
Nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Cietrzewia 22a Włochy +2,0 =
Nr 310 im. Michała Byliny Hawajska 7 Ursynów +2,0 =
Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej Czarnomorska 3 Mokotów +2,0 =
Nr 336 im Janka Bytnara "Rudego" Małcużynskiego 4 Ursynów +2,0 =
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki Kawęczyńska 23/25 Praga Północ +1,9 =
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Toruńska 23 Targówek +1,9 =
Waldorfska nr 71 Staszica 11a Wola +1,9 =
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz Tyszkiewicza 42 Wola +1,8 =
Katolicka nr 109 Wóycickiego 1/3 bud. 18 Bielany +1,7 =
Nr 173 im. Górników Polskich Trakt Brzeski 18 Wesoła +1,7 =
Nr 293 im. Jana Kochanowskiego Kochanowskiego 8 Bielany +1,7 =
Nr 353 im. Wielkich Odkrywców Cieplarniana 23 Wesoła +1,7
Nr 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Cyrklowa 1 Praga Południe +1,6 =
Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Kobiałka 49 Białołęka +1,6 =
Nr 81 Puszczyka 6 Ursynów +1,6 =
Nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Wawelska 48 Ochota +1,6 =
Nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Jasielska 49/53 Ochota +1,6 =
Nr 323 im.Polskich Olimpijczyków Warchałowskiego 4 Ursynów +1,5 =
Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Spartańska 4 Mokotów +1,5 =
Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Broniewskiego 99a Bielany +1,5 =
Nr 218 im. Michała Kajki Kajki 80/82 Wawer +1,5 =
Nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Samarytanki 11A Targówek +1,4 =
Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Suwalska 29 Targówek +1,4 =
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Krynoliny 9/11 Targówek +1,4 =
Prywatna nr 63 w Zespole Szkół Prywatnych Sp. z o.o. Wał Miedzeszyński 141 Wawer +1,4 =
Nr 128 im. Józefa Niećki Kadetow 15 Wawer +1,3 =
Nr 203 ks. Skorupki Śródmieście +1,3 =
Nr 146 im. Janusza Korczaka Domaniewska 33 Mokotów +1,2 =
Nr 92 im. Jana Brzechwy Przasnyska 18a Żoliborz +1,2 =
Nr 104 im. Macieja Rataja Przyczółkowa 27 Wilanów +1,1 =
N 12 im. Powstańców Śląskich Górnośląska 45 Śródmieście +1,1 =
Nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Leszczynowa 5 Białołęka +1,1 =
Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8 Mokotów +0,9 =
Nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Podróżnicza 11 Białołęka +0,9 =
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza Moliera 4/6 Śródmieście +0,9 =
Nr 53 im.Generała Mariusza Zaruskiego Rudzka 6 Bielany +0,8 =
Nr 1 im. Gustawa Morcinka Wilcza 53 Śródmieście +0,8 =
Nr 86 im.Bronisława Czecha Koryncka 33 Wawer +0,8 =
Nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza 26 Wilanów +0,7 =
Polsko-Francuska Niepubliczna "La Fontaine" Wiertnicza 75 Wilanów +0,7
Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Mandarynki 1 Ursynów +0,6 =
Nr 88 im. Gabriela Narutowicza Radarowa 4b Włochy +0,6 =
Nr 11 im I Dywizji Kościuszkowskiej Mariana Keniga 20 Ursus +0,6 =
Nr 190 im. Orła Białego Zwierzyniecka 10 Mokotów +0,6 =
Nr 344 im. Powstania Warszawskiego Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka +0,5 =
Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Strumykowa 21A Białołęka +0,5 =
Nr 301 im. gen. Zygmunta Berlinga Brygadzistów 18 Bemowo +0,5 =
Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Jeziorna 5/9 Mokotów +0,4 =
Nr 285 im. Jana Marcina Szancera Turmoncka Targówek +0,3 =
Nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Porajów 3 Białołęka +0,3 =
Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Radzymińska 227 Targówek +0,2 =
Nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Szegedyńska 11 Bielany +0,2 =
Niepubliczna "Nasza Szkoła" Liczydło 3 Białołęka +0,2
Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Grzybowska 35 Wola +0,2 =
Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Cieszyńska 8 Mokotów +0,2 =
Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Wałbrzyska 5 Mokotów +0,2 =
Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta Wandy Rutkiewicz 2 Wilanów +0,1 =
Nr 215 im. Piotra Wysockiego Kwatery Głównej 13 Praga Południe +0,1 =
Nr 175 im. Heleny Marusarzówny Trzech Budrysów 32 Ochota +0,1 =
Nr 321 Szadkowskiego 3 Bemowo +0,0 =
Nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego Szaserów 117 Praga Południe -0,0 =
Nr 28 im. Stefana Żeromskiego Gościeradowska 18/20 Targówek -0,0 =
Nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej Kasprowicza 107 Bielany -0,0 =
Międzynarodowa Argonaut Na Skraju 32 Włochy -0,1
Nr 313 Cybisa 1 Ursynów -0,1 =
Nr 264 im. Gabrieli Mistral Majewskiego 17 Ochota -0,1 =
Nr 209 im Hanki Ordonówny Reymonta 25 Bielany -0,2 =
Nr 300 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 Wilanów -0,2 =
Integracyjna nr 339 św. Bonifacego 10 Mokotów -0,2 =
Nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Fabryczna 19 Śródmieście -0,3 =
Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Umińskiego 12 Praga Południe -0,3 =
Nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Gościniec 53 Mokotów -0,3
Nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie Osiecka 28/32 Praga Południe -0,3 =
Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Fontany 3 Bielany -0,4 =
Nr 225 im. Józefa Gardeckiego Jana Brożka 15 Wola -0,4 =
Nr 318 im. J.Ch. Andersena Leonida Teligi 3 Ursynów -0,4 =
Nr 267 im. Juliusza Słowackiego Braci Załuskich 1 Żoliborz -0,4 =
Międzynarodowa Europejska Wiertnicza 140 Wilanów -0,5 =
Chocimska Chocimska 5 Mokotów -0,5 =
Nr 158 im. Jana Kilińskiego Ciasna 13 Śródmieście -0,5 =
Nr 143 im.Stefana Starzyńskiego al.Stanów Zjednoczonych 27 Praga Południe -0,6 =
Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego Zwycięzców 44 Praga Południe -0,6 =
Nr 171 im. Stanisława Staszica Armii Krajowej 39 Wesoła -0,6 =
Nr 112 im. Marii Kownackiej Ostródzka 175 Białołęka -0,6 =
Nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Sarabandy 16/22 Ursynów -0,6 =
Nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Karmelicka 13 Śródmieście -0,7 =
Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Drewniana 8 Śródmieście -0,7 =
Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Wilgi 19 Wawer -0,7 =
Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Walerego Sławka 9 Ursus -0,7 =
Nr 2 im. Jana Pawła II Orłów Piastowskich 47 Ursus -0,7 =
Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego Przepiórki 16/18 Włochy -0,8 =
Niepubliczna Montessori Henryka Pobożnego 1 Ursus -0,8
International American School Dembego 18 Ursynów -0,8 =
Nr 80 im. Marii Kownackiej Aspekt 48 Bielany -0,8 =
Nr 109 im. Batalionów Chłopskich Przygodna 2 Wawer -0,8 =
Nr 110 im.Kazimierza Jeżewskiego Bohaterów 41 Białołęka -0,9 =
Nr 211 im. Janusza Korczaka Nowy Świat 21a Śródmieście -0,9 =
Nr 275 im. Artura Oppmana Św. Hieronima 2 Targówek -1,0 =
Nr 68 im. Artura Oppmana Or-Ota 5 Żoliborz -1,0 =
Im. Świętej Rodziny Garncarska 34 Wawer -1,0
Nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Tkaczy 27 Bemowo -1,1 =
Nr 107 im. Bronisława Malinowskiego Nowoursynowska 210/212 Mokotów -1,1 =
Nr 14 im. Bohaterów Warszawy Sosnkowskiego 10 Ursus -1,3 =
Nr 185 im UNICEF gen. Tadeusza Bora - Komorowskiego 31 Praga Południe -1,3 =
Nr 217 im. Obrońców Radiostacji Armii Krajowej w Rembertowie Paderewskiego 45 Rembertów -1,3 =
Nr 85 im. Benito Juareza Narbutta 14 Mokotów -1,4 =
Nr 187 im Adama Mickiewicza L. Staffa 21 Bielany -1,4 =
Nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Al. Jana Pawła II 26 a Śródmieście -1,4 =
Nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Powstańców Wielkopolskich 4 Ochota -1,5 =
Im. Ewy Szelburg Zarembiny al. Dzieci Polskich 20 Wawer -1,7
Nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Syreny 5/7 Wola -1,8 =
Nr 91 The British School Limanowskiego 15 Mokotów -1,9 =
Nr 26 im. Mirosława Biernackiego Miedziana 8 Wola -1,9 =
Nr 70 im. Bohaterów Monte Cassino Bruna 11 Mokotów -1,9 =
Nr 60 im. Powstania Listopadowego Zbaraska 3 Praga Południe -2,0 =
Nr 120 im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Międzyborska 70 Praga Południe -2,0 =
Nr 255 im.Cypriana Kamila Norwida Kamionkowska 36/44 Praga Południe -2,0 =
Nr 32 im. Małego Powstańca Lewartowskiego 2 Śródmieście -2,2 =
Nr 135 im. Marii Kownackiej Bartosika 5 Praga Południe -2,2 =
Nr 61 im. J. Przybosia Białobrzeska 27 Ochota -2,2
Im. Zygmunta Sokołowskiego (Filia SP 273 im. A. Landy) Arkuszowa 202 Bielany -2,2 =
Nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Leśnej Polanki 63/65 Białołęka -2,2 =
Nr 216 "Klonowego Liścia" Wolna 36/38 Wawer -2,3 =
Międzynarodowa Meridian Wawelska 66/74 Ochota -2,3
Nr 246 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Białowieska 22 Praga Południe -2,3 =
Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka Remiszewska 40 Targówek -2,3 =
Nr 87 im. 7 Pułku Piechoty Armii Krajowej "Garłuch" Malownicza 31 Włochy -2,3 =
Nr 298 im. Jana Kasprowicza Krakusa 2 Targówek -2,4 =
Nr 34 im. Stanisława Dubois Kruczkowskiego 12b Śródmieście -2,5 =
Nr 214 im.Stanisława Skrypija Fontany 1 Bielany -2,5 =
Nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego B. Brechta 8 Praga Północ -2,5 =
Nr 316 im. Astrid Lindgren Szobera 1 Bemowo -2,6 =
Nr 132 im. Sándora Petöfiego Grabowska 1 Wola -2,6 =
Nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz Astronautów 17 Włochy -2,7 =
Nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dwóch Mieczy 5 Rembertów -2,8 =
Nr 42 im. K.I. Gałczyńskiego Balkonowa 4 Targówek -3,0 =
Salomon Namysłowska 4 Praga Północ -3,2
Nr 63 im. Zawiszy Czarnego Płocka 30 Wola -3,3 =
Nr 50 im Królowej Jadwigi Jagiellońska 7 Praga Północ -3,4 =
Nr 234 im. Juliana Tuwima Esperanto 5 Wola -3,4 =
Nr 169 im.Orła Białego Uprawna 9/17 Wilanów -3,5
Nr 119 im. 3. Berlińskiego Pułku Piechoty Pułku Baszta 3 Mokotów -3,5  
Nr 322 im. Jana Brzechwy Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów -3,8 =
Nr 76 im.13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Poezji 5 Wawer -3,8
Nr 58 im. Tadeusza Gajcego Mieszka I 7 Targówek -3,8 =
Nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego Deotymy 37 Wola -3,8
Nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Krótka 1 Wesoła -3,9 =
Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Spiska 1 Ochota -3,9 =
Nr 206 im. Władysława Reymonta Bartnicza 2 Targówek -4,0 =
Nr 202 im 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Janka Bytnara "Rudego" 19 Mokotów -4,1
Nr 238 im. Christo Botewa Redutowa 37 Wola -4,2 =
Nr 138 im. Józefa Horsta Pożaryskiego 2 Wawer -4,2
Nr 221 im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Ogrodowa 42/44 Wola -4,4 =
Nr 195 im. Króla Maciusia I Króla Maciusia 5 Wawer -4,4 =
Nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4 Śródmieście -4,5
Nr 148 im. Hugona Kołłątaja Ożarowska 69 Wola -4,6 =
Nr 174 im.Tadeusza Kościuszki Plac Wojska Polskiego 28 Wesoła -4,8 =
Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Bokserska 30 Mokotów -4,8 =
Nr 40 im. Andrzeja Grubby Hoża 11/15 Śródmieście -5,2 =
Nr 236 im. Ireny Sendlerowej Elekcyjna 21/23 Wola -5,3
Nr 98 im.Lucy Maud Montgomery Grottgera 22 Mokotów -5,3 =
Nr 254 im. Generała Franciszka Żymirskiego Niepołomicka 26 Rembertów -5,4 =
Nr 235 Jachowicza 4 Wawer -5,4
Nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Wrzeciono 9 Bielany -5,4 =
Nr 271 im. 11 Listopada Niegocińska 2 Mokotów -5,5 =
Nr 30 im. Powstańców 1863 r. Kawęczyńska 2 Praga Północ -5,5 =
Nr 157 im. Adama Mickiewicza Kazimierzowska 16 Mokotów -5,9
Nr 273 Balcerzaka 1 Bielany -6,1 =
Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego Piaseczyńska 114/116 Mokotów -6,3
Nr 260 im. Jana Matejki Zakrzewska 24 Mokotów -7,8
Nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Kowieńska 12/20 Praga Północ -7,8 =
Nr 166 im. Żwirki i Wigury Żytnia 40 Wola -8,2
Nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Michała Paca 44 Praga Południe -8,6
Niepubliczna Nr 90 "Szkoła Rodzinna" Kruszyny 14A Wesoła -8,9
Nr 73 im. króla Stefana Batorego Białostocka 10/18 Praga Północ -9,0
Nr 276 Lipowczana 3 Włochy -9,3 =
Nr 349 Podmokła 4 Wawer -13,8 =
Specjalna Nr 291 Dembińskiego 1 Żoliborz -14,2
Wspierania Rozwoju Toruńska 23 Targówek -15,2
Specjalna Nr 167 św. Bonifacego 81 Mokotów -15,8
Nr 244 Hafciarska 80/86 Wawer -19,7
Specjalna nr 111 Różana 22/24 Mokotów -21,5 =
Nr 137 Specjalna Patriotów 90 Wawer -30,9

 

[Skomentuj]